Z 44 golami w sezonie Kane po raz kolejny przegapił mistrzostwo

Po porażce 1:2 z Realem Madryt w rewanżu półfinału Ligi Mistrzów Bayern stracił wszelkie szanse na walkę o mistrzostwo w tym sezonie. Kane, który w tym sezonie założył Koszulka Bayern Monachium, mimo znakomitych występów, nadal nie może uniknąć losu braku mistrzostwa.
W tym sezonie Kane rozegrał w barwach Bayernu 45 meczów, w których zdobył 44 gole i zanotował 12 asyst. Ale mimo to Kane nadal nie ma szans na zdobycie mistrzostwa. Na początku sezonu Bayern przegrał 0:3 z Lipskiem i nie zdobył Superpucharu Niemiec. Później zostali wyeliminowani przez trzecioligową drużynę Saarbrücken w Pucharze Niemiec. Mistrzostwo Bundesligi wywalczył także Bayer Leverkusen, który w tym sezonie pozostaje niepokonany. , a teraz Liga Mistrzów również została wyeliminowana. Choć Kane'owi w tym sezonie zabrakło mistrzostwa na poziomie klubowym, wciąż ma szansę na zdobycie mistrzostwa w 2024 roku.
Tego lata podczas Pucharu Europy w Niemczech Kane będzie nosił Koszulka piłkarska Anglia i podążał za reprezentacją narodową, aby rywalizować w Pucharze Europy. Wraz z pojawieniem się nowych gwiazd futbolu, takich jak Bellingham, Foden, Saka i Palmer, reprezentacja Anglii niewątpliwie stała się jedną z najpopularniejszych drużyn, które zdobyły Puchar Europy. Choć siła Kane'a jest niewątpliwa i wcale nie musi udowadniać, że jest mistrzem, ludzie wciąż mają nadzieję, że nie będzie żałował jego kariery i że będzie mógł dalej ciężko pracować i jak najszybciej zdobyć mistrzowski tytuł!