Messi wygwizdany przez kibiców Paryża

W Parc des Princes rozegrała się farsa. Kibice gospodarzy wygwizdali swoich piłkarzy, a francuskie media jak zwykle celowały w Messiego po meczu. Fani na całym świecie byli oburzeni. To mądry wybór ze strony Messiego, aby jak dotąd nie przedłużać kontraktu z Paryżem. Messi powinien zdjąć koszulki piłkarskie klubowe Paryża i opuścić Paryż tak szybko, jak to możliwe, gdy otworzy się letnie okienko transferowe. Niezależnie od tego, czy chodzi o powrót do Barcelony, czy o przejście do Manchesteru City.
Kiedy drużyny Premier League Chelsea i Leicester City straciły swoich trenerów z powodu słabych wyników, nie było strategii dla Paris Saint-Germain, zawodnicy nie współpracowali, pusta pomoc, przegrany mecz, nikt Wstań i skrytykuj Galtiego niekompetencja, a cała odpowiedzialność spada na Messiego. Mimo gwizdów kibiców gospodarzy, Messi wciąż uzyskał najwyższą notę zespołu 8,0, co wystarcza do wyjaśnienia wielu problemów.
Jeśli chodzi o obecny stan Paryża, absolutnie nie ma potrzeby, aby Mbappé marnował czas z tym zespołem. Jego marzeniem jest dołączenie do Realu Madryt, a legendarna Koszulka piłkarska Real Madryt z numerem 7 tylko czeka na prawdziwego właściciela. Szkoda, że kontrakt Mbappe z Paryżem wygasa dopiero w czerwcu 2024 roku.